تبلیغات
ورزش در شاهرود - مطالب دی 1393
ورزش در شاهرود
صدای ورزش شهرستان شاهرود

سومین وآخرین مرحله مسابقات رنکینگ بدمینتون رده سنی جوانان دختر کشور، پنج شنبه 93/10/24  در محل آکادمی بدمینتون شهرستان شاهرود به پایان رسید.
 این مسابقات که با حضور 35 نفر در انفرادی و 17 تیم در دوبل دونفره از 8 استان کشور (تهران ، اصفهان ، مشهد ، شیراز، کرج ، مازندران ، قم و سمنان(شاهرود)* شرکت داشتند دختران بدمینتون باز شاهرودی با اقتدار موفق شدند  5 عنوان نخست این دوره ازرقابتها  از آن خود نمایند. در قسمت یکنفره پگاه کامرانی  به عنوان  قهرمانی، الناز فیض منش به مقام دوم و فاطمه سروقدی و یاسمین شبیهی به طور مشترک  به مقام سوم این رقابت ها دست یافتند. 
در قسمت دونفره نیز تیم پگاه کامرانی و فاطمه سروقدی به مقام قهرمانی و تیم الناز فیض منش و یاسمین شبیهی(از شاهرود) به مقام دوم  و تیمهای سیمین عابد خجسته و ساحل لشنی از تهران و سارا کیوان و زهرا ده بزرگی از فارس مشترکا به مقام سوم این دوره از رقابت های رنکینگ دست یافتند. برای این ورزشکاران شایسته استان آرزوی موفقیت داریم.
طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : شنبه 27 دی 1393

كیان 3 - 2 روتاپ

سطوه 0 - 6 جنت

رسالت 1 - 1 بیارجمند

* دهیاری گلستان ( استراحت )

- پس از مسابقات هفته دوم ، تیم جنت با 6 امتیاز در رده اول قرار دارد و تیم های بیارجمند با 4 و دهیاری گلستان با 3 امتیاز ( تفاضل گل بهتر نسبت به كیان ) در رده دوم و سوم جدول رده بندی قرار گرفته اند.
طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  

مرحله سوم مسابقات رنکینگ جوانان دختر کشور از تاریخ 93/10/24 بمدت سه روز در محل آکادمی بدمینتون شاهرود با حضور تیمهایی از تهران ، اصفهان ، مشهد ،  سمنان (شاهرود) ، شیراز ، کرج ، مازندران ، قم ، کرمانشاه ، خراسان رضوی  و  ایلام ، با شرکت قریب 200 ورزشکار  در دو قسمت دوبل و انفرادی برگزار  خواهد شد .


طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
تیم فوتبال سفیر شاهرود عصر روز گذشته  در شاهرود میزبان هف سمنان بود و در حالی که با یک تساوی به قهرمانی استان میرسد اما با شکست در برابر این تیم دستش از جام کوتاه ماند. این درحالی بود که تیم فوتسال پیمان در رده امید ها با اقتدار و با نتیجه 5-1 نماینده سمنان را در شاهرود در هم کوبید و قهرمان مسابقات فوتسال استان شد تا طلسم قهرمانی های فوتسال در استان شکسته شود....


امیدواریم درسال های اینده با اتحاد و همدلی بیشتر مسئولین تیم ها یک تیم منسجم و خوب از شاهرود بتواند قهرمان مسابقات فوتبال استان شود.
طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  


هفته اول و دوم از دور رفت رقابتهای لیگ برتر تکواندو کشور در قالب هفت تیم ، متشکل از 150 نفر از برترین ورزشکاران و تکواندو کاران کشور (آسیا، المپیک و جهان )  در روز جمعه مورخ 93/10/26 از ساعت 8/30 صبح در محل سالن تختی شاهرود  برگزار خواهد شد.
این مسابقات همزمان با کنگره ملی سردار شهید حسین غنیمت پور ،شهید شاخص و برگزیده ورزش کشور و دومین یادواره 225 شهید ورزشکار استان در روز پنجشنبه مورخ 93/10/25 راس ساعت 18 با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و جمعی از روءسای فدراسیونهای ورزشی برگزار میشود . لازم به ذکر است  در این کنگره از پدر بزرگوار این شهید والامقام تجلیل و از کتاب و تمبر و نرم افزار آن نیز رونمایی خواهد شد.


طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
متاسفانه تیم فوتبال انصار شاهرود در فینال فوتبال لیگ استان نتوانست قهرمان شود و بار دیگر شاهرود طعم نایب قهرمانی  را پذیرفت تا علامت های سوال پر رنگ تر و بیشتری در ذهن علاقه مندان به این رشته ورزشی و ورزش دوستان نمایان شود که چرا شاهرود با این پتانسیل و این همه تیم در سطح باشگاهی چندین سال است که نتوانسته است به مقام قهرمانی فوتبال استان برسد ؟ مشکل از کجای این فوتبال شهرستان شروع میشود ؟
بی شک مجال و فرصت کنکاش در این زمینه نیست اما هر چه هست خدا کند زودتر ریشه کن شود تا حداقل شاهد پیشرفت فوتبال شهرستان هم باشیم


طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 18 دی 1393
لیگ شهرستان امروز از ساعت 14 در سالن مغان اغاز شد

در دیدار اول دهیاری گلستان با نتیجه 4-0 روتاپ را از پیش رو برداشت
در دیدار دوم بیارجمند 5-0 شهدای سطوه را شکست داد
 و در دیدار سوم از لیگ دسته یک دیدار جذاب جنت و کیان که همراه با درگیری و تنش بازیکنان دو تیم همراه بود در نهایت با پیروزی 2-1 تیم جنت به اتمام رسید
تیم فوتسال رسالت در این هفته استراحت داشت.

طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 دی 1393
تیم فوتبال انصار شاهرود در دیدار پایانی دور رفت در گرمسار نتیجه را 1-0 واگذار کرد تا تکلیف قهرمانی استان با حضور 3 نماینده از شاهرود و یک نماینده از گرمسار در مرحله 1/4 به مرحله ای برسد که تیم گرمساری در بین سه تیم شاهرود حالا با یک تساوی هم قهرمان خواهد شد
یادمان نرفته که فصل گذشته نیز در ضربات پنالتی قهرمانی را از دست دادیم


به امید آنکه تیم انصار در بازی برگشت بتواند پیروز از میدان خارج گردد و قهرمان استان شود
طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 15 دی 1393


مجتبی درویشی مصدوم ماند.....طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
 
عصر روز پنجشنبه مورخ 93/10/11 دیدار فینال مسابقات فوتسال امیدهای استان در محل سالن شهید اکبری شاهرود بین دو تیم فوتسال پیمان شاهرود و مقاومت سمنان برگزار گردید که در نهایت دریک بازی جذاب و دیدنی تیم فوتسال پیمان شاهرود با اقتدار توانست با نتیجه پرگل 5 بر1 تیم میهمان (مقاومت سمنان) را شکست دهد و فاتح این دوره از  رقابتها شود .


شایان ذکر است مسابقات منطقه ای در بهمن ماه برگزارخواهد شد.طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 7 دی 1393
در تاریخ 1393/10/05 دور برگشت بازیهای نیمه نهایی فوتبال لیگ استان بین تیمهای انصار با سیمان و سفیر با سرخ جامگان گرمسار برگزار گردید.
در بازی اول تیم انصار با نتیجه 2 بر 1 توانست تیم سیمان را شکست دهد و با توجه به نتیجه مساوی 0-0 بازی رفت، به بازی نهایی راه یافت.
در بازی دوم تیم سفیر که در بازی رفت بدلیل اشتباه فاحش داوری در دقیقه 92 بازی 3-2 برده را با تساوی 3-3 به پایان رسانده بود در بازی برگشت با نتیجه 0-0 متوقف گردید و از راه یابی به فینال باز ماند. طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 1 دی 1393
مسابقات فوتسال لیگ شهرستان  با حضور 13 تیم در دو دسته لیگ یک و لیگ دو از تاریخ 18 دی ماه برگزار میگردد.

7 تیم شرکت کننده در مسابقات لیگ یک بصورت یک بازی و دوره ای رقابت خواهند کرد و قهرمان به مسابقات لیگ استان راه خواهد یافت.

طبقه بندی: ورزش در شهر، 
ارسال توسط ادمین  

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان