تبلیغات
ورزش در شاهرود - امیر احمد پوری دروازبان پیشین کات شاهرود به کما رفت
ورزش در شاهرود
صدای ورزش شهرستان شاهرود

 

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز با اعلام این خبر افزود: به علت کمبود بازیکن در دیدار امروز(پنجشنبه) مقابل نماینده مشهد از امیر احمدپور دروازه بان دوم خود در ترکیب تیم استفاده کردیم که در دقیقه دوم این دیدار، وی به شدت مصدوم شد و پس از انتقال به بیمارستان، اکنون در کما به سر می برد.

«رضا فلاح» با ابراز نگرانی شدید از این اتفاق گفت: احمدپور اکنون در یکی از بیمارستان های مشهد بستری است و امیدوارم حال وی بهبود یابد.

وی با ابراز نارضایتی از حمایت نکردن مسوولان باشگاه و همچنین استان البرز از این تیم ادامه داد: به رغم اینکه بارها مشکلات را عنوان کرده ام اما به این تیم بی توجهی شده است.

فلاح افزود: امروز مسوولان هتل محل اقامت بازیکنان تیم مقاومت البرز، به خاطر ناتوانی در پرداخت هزینه اقامت تیم از حضور بازیکنان جلوگیری کردند.

وی ادامه داد: از مسوولان باشگاه، استان و اداره ورزش و جوانان به شدت ناراحت هستم زیرا که بسیار به تیم منطقه خود بی توجه هستند. باید با کمترین امکانات بسازیم در حالیکه تیم های رقیب میلیاردی خرج کرده اند.

فلاح گفت: بارها از مسوولان باشگاه درخواست کردم چند بازیکن را که سرباز نیز هستند جذب کنند اما هیچ اقدامی صورت نگرفت، با اینکه تیم ما نظامی است اما از جذب بازیکن سرباز نیز ناتوان بود.

وی تاکید کرد: امروز به دلیل نداشتن بازیکن مجبور شدیم از دروازه بان دوم خود در ترکیب تیم به عنوان بازیکن استفاده کنیم که این حادثه رخ داد.

سرمربی تیم فوتسال مقاومت البرز ادامه داد: در بازگشت به کرج حرف های بسیاری برای گفتن دارم و امیدوارم مسوولان جوابگو باشند.
طبقه بندی: باشگاه هواداران، 
ارسال توسط ادمین  

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان