تبلیغات
ورزش در شاهرود - پاسخ امیر شمسایی به حسین شمس
ورزش در شاهرود
صدای ورزش شهرستان شاهرود

مرتبه
تاریخ : دوشنبه 22 مهر 1392

امیر شمسایی  درباره اظهارات حسین شمس مبنی بر اینکه دوره ترساندن مردم با لباس تمام شده، توضیح داد: ابتدا باید بگویم که افتخار می کنم در این لباس به مملکتم خدمت می کنم. حال ما هر چه که بودیم؛شما چه کاره بودی؟ خواهش می کنم جو سازی نکنید و با منطق حرف بزنید. دوره زورگویی تمام شده اما صحبت با منطق که هست.

 

وی ادامه داد: این آقا گفته مرا از ماهان و قم بیرون کردند. شما از رمضان بیگی یا بهناد بپرسید که من چرا از صبا رفتم. به خاطر یک سری مسائل نتوانستم در دو تیم فولاد ماهان و صبا کار کنم. حال مرا بیرون کردند یا شما را که تام، منصوری و شن سای ساوه را نابود کردید؟ شما سابقه تان خراب تر از این حرف هاست جناب!

 

شمسایی همچنین درباره اظهار نظر دیگر شمس مبنی بر اینکه تیم امسال دبیری را پنج میلیارد بسته شده است، تصریح کرد: شما هیچ چیز نمی دانی، حرف هم زیاد می زنی. این حرف ها همه اش به خاطر باختی است که ما متحمل شدید. شما باید به فوتسال قم احترام بگذارید اما به نظر می رسد اکنون نوبت این شده که فوتسال قم را نابود کنید. من از هیمن طریق هشدار می دهم که اگر بخش خصوصی در فوتسال قم باشد و این آقا هم باشد، نابودی برای فوتسال این شهر قطعی است.

 

وی ادامه داد: شما خیلی کوچک هستی. شک نکن دبیری به شما احترام گذاشت و پارسال با شما همکاری کرد. اما با حرف هایی که زدید، دبیری هم شما را شناخت. این آقا گفته مرا زمان کفاشیان محروم کردند. مگر زمان دادکان محروم نبود؟ شما که قبل کفاشیان هم ۶ ماه محروم بودی برادر! پارسال در دبیری مشاور بودی. سر تمرین ارژن هم می رفتی. همزمان در تاسیسات هم بودی! مگر این آقا زبل خان است که همه جا حضور دارد؟ شما که به خاطر امام رضا(ع) به تیم مشهد رفته بودی، پس چرا با آن ها هم درگیر شدی و کارت به کمیته انضباطی کشید؟ اصلا چرا با ترابیان درگیر شدی؟ در این چند ساله، من بازیکن به کویت می بردم، می آوردم؟ آنقدر شخصیت ات رو شده که فیفا هم تو را از لیست مدرسی خط زد. ببین چه کار کرده ای!

 

 شمسایی در پایان تاکید کرد:آقای شمس! ماه پشت ابر نمی ماند. این را هم بگویم که بازی را با من شروع نکن و الا برایت بد می شود!
طبقه بندی: لیگ برتر فوتسال، 
ارسال توسط ادمین  

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان