تبلیغات
ورزش در شاهرود - پاسخ جنجالی حسین شمس در مورد اظهارات شمسائی
ورزش در شاهرود
صدای ورزش شهرستان شاهرود


 
شمس: امیدوارم آقایان برف تبریز را ببینند!/ دوره ترساندن از لباس تمام شده مدیر فنی تیم فوتسال ماهان قم پاسخ امیر شمسایی را داد. شمس گفت: این آقا بداند دیگر دوره استفاده از لباس و ترساندن مردم از لباس و عنوان تمام شده است.حسین شمس  در واکنش به صحبت های امیر شمسایی گفت:دیگر دوره استفاده از لباس و ترسانده مردم از لباس و عنوان تمام شده است.امیدوارم این آقا از این پس به خاطر خودش در تیم ها به کار گرفته شود نه برادرش! او را از قم و اصفهان بیرون کردند و باید دید در تبریز چه قدر طاقت می آورند.

وی ادامه داد: من در سال قبل در تبریز بودم و می دانم خانواده دبیری اهل بی اخلاقی نیستند. این کار ها امسال شروع شده است و آقایان برای اولین بار هفته پنجم را رد کردند. پیش از این تا هفته پنجم در فولاد ماهان و صبا می ماندند و بعد هفته پنجم اخراج می شدند. باید دید امسال برف تبریز و نیم فصل را می بینند یا نه! دبیری پارسال یک حاشیه کوچک هم نداشت و ما بدون ایمکه به لیدری پول بدهیم کار می کردیم.

مدیر فنی تیم فوتسال ماهان تندیس قم افزود: دبیری در دو بازی مقابل شهرداری تبریز و گیتی پسند به طرز عجیبی از شکست فرار کرد. هر چهار بازی در تبریز را پیروز شده اند و حال باید دید چطور این کارها را انجام می دهند. اگر واقعا کار فنی انجام می دهند به ما هم یاد دهند. خانواده دبیری هم فعلا سکوت کرده اما قطعا می دانند شما چه کارهایی می کنید. مطمئنم شهرام و افشین دبیری به زودی جلوی شما خواهند ایستاد.ما سال قبل تیم را با ۵۰۰ میلیون تومان چهارم لیگ کردیم اما امسال چهار میلیارد هزینه کرده اند و ببینیم چه کار می کنند و در بازی های خارج از خانه هم می توانند مثل بازی های خانگی پیروز شوند یا نه.

شمس همچنین با بیان اینکه آقایان عقده های قدیمی خود را به رخ می کشند، تصریح کرد: عالم و آدم می دانند که سعیدلو و کفاشیان مرا سه سال است که ممنوع القرارداد کرده اند! به همین دلیل نمی توانم با هیچ تیمی قرارداد ببند و روی نیمکت بنشینم ولی به عنوان مشاور با ماهان تندیس کار می کنم. افتخارم هم این است که از سوی سعید لو و کفاشیان محروم شده ام و آن را ذخیره قبر و آخرتم می کنم.

طبقه بندی: لیگ برتر فوتسال، 
ارسال توسط ادمین  

VPN setup

قالب وبلاگ

دانلود رایگان